Máte veľmi šikovného zamestnanca p. Tomčiaka, veľmi detailne mi dokázal vysvetliť otázky inštalácie solárneho systému na BD. Chválim!

Ako užívateľ solárneho riešenia ohrevu teplej vody som sa rozhodol využiť podmienky, ktoré poskytovala akcia „Zelená domácnostiam“ s dodávateľom THERMO|SOLAR Žiar, s.r.o. Nespornou výhodou je aj to, že sú priamymi výrobcami solárnych panelov. Solárny ohrev vody už využívam viac ako rok. So systémom som veľmi spokojný. Už pri montáži a spustení zariadenia bolo vidieť profesionalitu riešenia a vysokú odbornosť pri samotnej montáži. Teraz mám teplú vodu v lete skoro zadarmo. Pri slnečných dňoch to funguje aj v zime. S dodávateľom ako i samotným systémom som veľmi spokojný a určite odporúčam THERMO|SOLAR.

Tymto sa chcem velmi pekne podakovat a ocenit pristup a profesionalitu pana inziniera Dobrockeho z Thermosolaru, vdaka ktoremu mame nielen nainstalovane kolektory na streche, ale aj ziskanu statnu dotaciu. Bodaj by bolo na Slovensku viac takych odbornikov!

Ďakujem za príležitosť účastniť sa tohto podujatia, ktoré mi dodalo novú energiu pre ďalšie napredovanie pre prácu v obore solárnej techniky.

Chcem touto cestou poďakovať pánovi Vozárovi, ktorý včera veľmi promptne a ochotne nás prijal, (myslím, že mal dávno po pracovnej dobe) a synovi všetko povysvetľoval, previedol ho aj výrobou. Syn bol nadšený.

Ešte raz ďakujeme.

Vynikajúca odbornosť technikov Thermosolaru. Náš technický problém pomohli vyriešiť a teraz je náš klient spokojným užívateľom solárneho systému s kolektormi TS400.

Máme výborné skúsenosti najmä s kolektorom TS300, ktorý máme nainštalovaný na našej prevádzke v počte 8ks. Veľmi spoľahlivé, vlastne úplne bez-údržbové riešenie prípravy vody.

Na našom penzióne pripravujeme teplú vodu primárne za pomoci kolektorov z Thermosolaru a sme veľmi spokojní. Kolektory prekonávajú naše pôvodné očakávania.

Kluci, zakoupili jsme Vaše solární panely a jsou fakticky vynikající.  Dobrá práce. Gratuluji.

Dobrý den, chtěla bych tímto vyjádřit velkou pochvalu pracovníkům Thermosolaru za vynikající přístup k technickému řešení solárního systému pro náš domek.

0
Connecting
Please wait...
Send a message

Sorry, we aren't online at the moment. Leave a message.

Your name
* Email
* Describe your issue
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
We're online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?