SÚŤAŽ O POBYT v TATRÁCH, športovú bundu a reklamné predmety od firmy THERMO/SOLAR

Od 1.augusta 2020 štartuje najväčší slovenský výrobca slnečných kolektorov THERMO-SOLAR Žiar, s.r.o. súťaž (THERMO) SOLAR TOUR na svojej facebookovej stránke. Úlohou účastníkov, ktorí sa do nej zapoja je, aby odfotografovali a uverejnili na facebooku
https://www.facebook.com/thermosolar.ziar/, realizácie termických slnečných kolektorov. Ale pozor! Neposielajte nám fotografie fotovoltických panelov vyrábajúcich elektrinu, ale iba termických slnečných kolektorov vyrábajúcich teplú vodu.

Pridávajte fotografie so slnečnými kolektormi, ktoré máte nainštalované u vás doma a v okolí (rodinný dom, bytový dom,…). Nemusia byť len vaše (ak nemáte), ale napríklad aj susedove, či obecné, alebo pridajte svoje fotografie realizácií, aké sa vám páčia, lebo sú niečím výnimočné – napríklad sú na netradičných objektoch (kostoly, väznice, zoo,…) alebo v exotických krajinách a lokalitách (Omán, Kátmandú, Zugspitze,…), podujatiach (Tour de France, festivaly, na autách…) alebo sú zaujímavé z nejakého dôvodu (z prezentačnej akcie, výstavy, inštalácie,…)

Uvítame predovšetkým fotografie s komentárom, kde opíšete svoje názory, skúsenosti a spokojnosť so slnečnými kolektormi a na ktorých ste aj vy ako autori (vrátane selfie), či vaši rodinní príslušníci.

Pri výbere víťazov zohľadníme aj originalitu fotografie, vlastného komentáru, cudzích komentárov a preposlanie zdieľania ďalším účastníkom. Pridaním fotografií zároveň dávate súhlas THERMO-SOLARU s ich ďalším použitím a šírením na reklamné účely. Posielajte preto iba vlastnoručne zhotovené fotografie s tvárami osôb, ktoré súhlasia s ich zverejnením.

Súťažíme o atraktívne ceny
  1. 1. cena bude poukaz do Vysokých Tatier pre 2 osoby pre pobyt v hoteli International**** v golfovom rezorte Black Stork vo Veľkej Lomnici. Poukaz oprávňuje k využitiu týchto služieb: ✓ ubytovanie na 2 noci pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe ✓ bohaté raňajky ✓ 2x obed alebo večera (2 chodové menu) pre 2 osoby ✓ neobmedzený vstup do wellness zóny s vnútorným a vonkajším vyhrievaným bazénom, vírivkou, parnou, suchou a infra- saunami, tepidáriom a posilňovňou. Platnosť poukazu je obmedzená.
  2. 2. cena bude elegantná športová bunda
  3. 3. cena bude sada reklamných predmetov spoločnosti THERMO|SOLAR

 

Spolu sa súťaží o 3 ceny. Termín priebehu súťaže 1.8.2020-30.9.2020, vyhodnotenie súťaže a uverejnenie víťazov na facebooku bude do 10.októbra, následne pošleme ceny víťazom do konca októbra.

Ceny vyhlási porota THERMO|SOLARU výberom z najzaujímavejších fotografií a komentárov pod nimi, aj s prihliadnutím na lajkovanie od čitateľov a ich pozitívne komentáre. Vyhradzujeme si možnosť aj niektoré ceny neudeliť, alebo v prípade problémov s adresou si vyhradzujeme možnosť, že niektorá z cien nebude doručená. Pravidlá súťaže sú dostupné na tomto odkaze.

0
Connecting
Please wait...
Send a message

Sorry, we aren't online at the moment. Leave a message.

Your name
* Email
* Describe your issue
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
We're online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?